Mini playback show 2013

mini-playback
Już od czterech lat dzieci uczęszczające na pozalekcyjne zajęcia opiekuńczo – wychowawcze udowadniają, że pomysłu na zaprezentowanie swojego talentu im nie brakuje. W tym roku mini playback show odbył się 17 maja 2013 r. na świetlicy wiejskiej w Kalnie. Uroczyście otworzony został przez Burmistrza Miasta Żarów – Leszka Michalaka, który na dobry początek pożyczył udanej zabawy oraz powiadomił o nagrodzie niespodziance dla wszystkich uczestników muzycznej zabawy – wyjazd na basen.

Tegoroczna ponad 40 – osobowa plejada gwiazd na świetlicowej scenie prezentowała swoje talenty, wcielając się w postać swoich ulubionych artystów. Nie zabrakło dobrej stylizacji i ciekawych układów tanecznych, co sprawiło, że goście mieli możliwość zobaczyć na scenie między innymi Rihannę, zespół Weekend, Enej, Najlepszy Przekaz w Mieście, Ewelinę Lisowską, uwielbianą przez dziewczynki Violettę czy Margaret. Było energetycznie, jakościowo i radośnie, a rytmy prezentowanego tańca z piosenki „gangnam style” porwały całą widownię.

Naszym artystom nie zabrakło odwagi ani też pomysłu na siebie i dlatego przyciągnęli uwagę licznie zgromadzonej publiczności. Wszystkie nasze gwiazdy obdarowane zostały upominkami, ufundowanymi ze środków profilaktycznych, natomiast puchary zdobyli:

I miejsce – Marcin Gorzycki
II miejsce – Jakub Salamon
III miejsce – Julita Ziemkiewicz
Trzy równoległe IV miejsca i specjalne wyróżnienia otrzymali: – Piotr Woźniak, – grupa chłopców w składzie: Daniel Wojak, Bartek Frydlewicz i Arek Mrów, – zespół dziewcząt w składzie: Aneta Gracjasz, Klaudia Kuźma, Anita Molzahn, Wiktoria Józefiak.

Dziękujemy opiekunom: Katarzynie Kondratowicz, Ewie Wołek, Sylwii Oczeretko, Lucynie Putyra za kultywowanie tradycji oraz rodzicom wspierającym swoje dzieci w rozwijaniu zainteresowań. W sposób szczególny dziękujemy tegorocznemu jury: Pani Danucie Kwiatkowskiej, Stanisławowi Wójciuk oraz Janinie Jarosz za wsparcie opiekunów podczas dokonywania tak trudnego wyboru.

Anita Denes – Ziemkiewicz
Marta Plizga

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*