Nowy sprzęt dla Ośrodka

laptop
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie w ramach realizacji projektu „Emp@tia-Platforma komunikacyjna obszaru zabezpieczenia społecznego” współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka otrzymał w bezpłatne użyczenie 2 nowe terminale mobilne.

Otrzymany sprzęt wykorzystywany będzie do przeprowadzania rejestracji danych opisujących sytuację rodziny, a w szczególności bezpośrednio w trakcie wywiadu środowiskowego.

laptop2

Po przeprowadzeniu tzw. inicjalnego uruchomienia mobilne terminale z pewnością usprawnią pracę pracowników socjalnych w terenie. Terminale przekazało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej za co bardzo dziękujemy- mówi Anita Denes-Ziemkiewicz, kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*