Drogowskaz dla Św. Mikołaja

Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej po raz szósty pilnie poszukuje Świętego Mikołaja, który pomoże nam uszczęśliwić małych mieszkańców naszej gminy, do których bez Waszego wsparcia Święty Mikołaj może nie trafić! Pragniemy być drogowskazem dla Świętego Mikołaja, aby nasz ukochany Święty szybko, bez błądzenia trafił do naszych dzieci.
Prosimy Cię Znajdź lub Bądź Świętym Mikołajem.

Waszym zadaniem jest przygotowanie paczki dla wybranego milusińskiego z załączonej podpowiedzi a my gwarantujemy, że prezent nie tylko trafi do obdarowanego, ale zadbamy, aby był to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu dziecka.
Uwaga !
Plan poszukiwania Świętego Mikołaja jest następujący:
1. W siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie (Żarów, ul. Armii Krajowej 54, pokój nr 3, koordynator akcji: Marta Łoboda) otrzymasz podpowiedź z imieniem i wiekiem dziecka do którego dzięki Tobie Mikołaj dotrze. Dzieci zasłużyły na prezent, a rodzice z powodu trudnej sytuacji finansowej najprawdopodobniej nie złożyli jeszcze zlecenia do Świętego Mikołaja.
2. Chcemy aby u jak największej liczby dzieci pojawił się uśmiech przy odbiorze prezentu. Dlatego do 22 listopada 2018 r. wybierz swojego „Szczęśliwca”.
3. Przygotowaną paczkę dostarcz do Ośrodka Pomocy Społecznej: Żarów, ul. Armii Krajowej 54 w dniach 29-30.11.2018 r. w godz. 8.00 – 15.00.
Prezent musi być podpisany Imieniem obdarowanego dziecka oraz jego wiekiem. Ponadto na załączonej kartce należy wskazać numer dziecka z listy głównej, którą otrzymasz kontaktując się z koordynatorem.
4. Prosimy nie pakuj do paczki owoców, aby się nie popsuły, chipsów, żywności (np. makaron, zupy instant, kasza itp.), cukierków z alkoholem oraz jogurtów a także używanych rzeczy tj. zabawki, ubrania. Nie martw się też, że nie otrzymałeś podpowiedzi rozmiaru buta, odzieży. Nie o takie prezenty nam chodzi. Postaw na swoją intuicję. Niestety nie mamy też możliwości, aby dotrzeć do listów pisanych do Mikołaja, ale wiemy, że nasze dzieci są wdzięczne z otrzymywanych prezentów. Aby prezenty nie były zbyt zróżnicowane, prosimy o zachowanie tradycji. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej prezentów szacowało się w kwocie 60-80 zł.
5. Paczki trafią do dzieci do 7 grudnia, a Ty już na zawsze będziesz Świętym Mikołajem, który znalazł drogowskaz i tym razem dotarł do dzieci!