Wycieczka w nagrodę

park wodny 2
W poniedziałek, 18 listopada 2013 r. odbyła się długo wyczekiwana wycieczka dla zwycięzców XIII  Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie oraz dla osób prezentujących scenki profilaktyczne podczas tegorocznego finału.

Dzień ten dostarczył uczestniczącym wielu wrażeń i pozytywnych emocji. 42 – osobowa grupa laureatów wraz z opiekunami odwiedziła Wrocławski Park Wodny. Zarówno młodsi, jak i starsi nie mogli tam się nudzić, bowiem w parku czekało na nich wiele wspaniałych atrakcji, tj.: basen z falami, „leniwa rzeka”, zjeżdżalnie, jacuzzi czy „dziecięca zatoka”.

park wodny

Uwieńczeniem wyjazdu był zorganizowany na terenie Aquaparku obiad dla uczestników wycieczki. Szczęśliwi, zmęczeni, a co najważniejsze zintegrowani wycieczkowicze bezpiecznie wrócili do domu. Jesteśmy przekonani, że wizyta w Aquaparku dla każdego uczestnika wycieczki na długo zostanie niezapomnianym przeżyciem, o czym świadczyły uśmiechy zadowolonych dzieci.  Wycieczka została sfinansowana z budżetu Gminy Żarów, ze środków przeznaczonych na realizację profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień- informuje Marta Plizga z żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*