Niezywkli pomocnicy Świętego Mikołaja w Żarowie

DSCF7740
Ponad 140 najmłodszych mieszkańców gminy Żarów otrzymało od Świętego Mikołaja prezenty. Wszystko to za sprawą organizowanej, przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie, akcji pod nazwą „Drogowskaz dla Świętego Mikołaja”.

Paczki zostały rozdane w piątkowe popołudnie 6 grudnia w żarowskiej Sali widowiskowo-sportowej. W sumie 148 dzieci w wieku od 1 do 13 roku życia otrzymało od Świętego Mikołaja świąteczne upominki.

mikolaj-ops

W tym roku pomocników Świętego udało się znaleźć w instytucjach i organizacjach takich jak: Urząd Miejski w Żarowie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie, Biblioteka publiczna, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Szkołach Podstawowych w Żarowie, Zastrużu , Mrowinach i i Imbramowicach, zakład Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o., Bajkowe Przedszkole, Firma NOVA, Komisariat Policji w Żarowie, Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie, świetlica Słoneczko z Kalna, piekarnia Jutrzenka, sklep Warzywko, sklep Rogatek i Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie.

mikolaj-ops2

Ponadto, pomocnikami Świętego Mikołaja okazali się Lucyna Skorupska, Ewa Wołek, Monika Niemczyk, Elżbieta Mucha, Małgorzata Okoń, Anna Wolska, Katarzyna Ślęzak, Renata Bednarz, Joanna Grabowska, Izabela Girnyk oraz radni Rady Miejskiej w Żarowie- mówi Anita Denes-Ziemkiewicz, kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dziękując tym samym wszystkim zaangażowanym Pomocnikom Świętego Mikołaja. Wspólna praca na rzecz najmłodszych to coś co należy pielęgnować- dodaje  Anita Denes-Ziemkiewicz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*