Nabór na opiekuna dla osoby starszej- Siedlimowice

Ośrodek Pomocy Społecznej Żarowie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia jako opiekun osoby starszej w ramach umowy zlecenie.

Usługi opiekuńcze obejmują pomoc w zakresie: zaspakajania codziennych potrzeb życiowych, opiekę higieniczną, zalecaną przez lekarza pielęgnację, zapewnienie w miarę możliwości kontaktów z otoczeniem, integrację społeczną, załatwianie spraw urzędowych, usługi gospodarcze, np. sprawianie zakupów, sprzątanie, przygotowywanie bądź dostarczanie posiłków, usługi pielęgnacyjne, tj. kąpanie, ubieranie, mycie, dozowanie lekarstw, zapobieganie powstawaniu odleżyn. Usługi opiekuńcze są świadczone na terenie gminy Żarów w miejscu zamieszkania osoby starszej.

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, odpowiedzialne, rzetelne, empatyczne oraz dobrze zorganizowane, posiadające czynne prawo jazdy. Dodatkowym atutem będzie ukończony kurs „Jak opiekować się osobą starszą /niepełnosprawną w domu – aspekt praktyczny”.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub listownie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarowie ul. Armii Krajowej 54, 58-130 Żarów lub drogą e-mailową na adres: ops_zarow@um.zarow.pl